تبلیغات
ایران دیجیتال وب دانلود نرم افزار امنیتی اخبار فناوری اطلاعات

آدرس آی پی:
سیستم عامل:
نسخه: بیت
اندازه تصویر:

دیجیتال وب - پلیس گوشی خود باشید!

دیجیتال وب

صفحه خانگی اضافه به علاقمندی ها نسخه ی موبایل
تبلیغات

تبلیغات

نظر سنجی

به نظر شما درسال2012 كدام یك از برندهای موبایل موفقعیت بیشتری كسب خواهد كرد؟RSS


 

تقویم

معرفی سایت به دوستان

 
نام شما :
ایمیل شما :
نام دوست شما:
ایمیل دوست شما:


Powered by ParsTools

نویسندگان

آمار

کل مطالب ارسالی:
کل نویسندگان:
بازدید امروز:
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل:
بازدید کل :
آخرین بازید :
آخرین بروزرسانی:

خوش آمدید
موضوع: امنیتی موبایل | نویسنده: admin
 

روز به روز بر تعداد نرم‌افزارهایی كه كمك می‌كنند امنیت گوشی خود را بالا ببرید، افزوده می‌شود؛ از انواع آنتی‌ویروس‌ها گرفته تا فایروال‌ها و... اما باید توجه داشت كه امنیت در بخش تلفن‌های همراه تنها به نرم‌افزار مرتبط نمی‌شود و سخت‌افزار نیز سهمی در این میان دارد. این به آن معناست كه شما همان‌قدر كه به محتوای داخلی گوشی خود اهمیت می‌دهید باید به سخت‌افزار و خود گوشی نیز بها بدهید.

یكی از آسیب‌هایی كه ممكن است به گوشی وارد شود، به سرقت رفتن آن است كه علاوه بر خسارت وارده به‌خاطر از دست رفتن خود گوشی، ممكن است از محتوای نرم‌افزاری آن نیز سوء استفاده شود و صدمات جبران‌ناپذیری را برای شما به وجود بیاورد. حتی اگر خیلی هم مراقب گوشی خود باشید باز هم ممكن است روزی در جایی، جا بماند یا ربوده شود. پس بد نیست به فكر این مشكل احتمالی هم باشیم.

قبلا نرم‌افزاری را به شما معرفی كردیم كه كمك می‌كرد پس از سرقت بتوانید گوشی خود را پیدا كنید یا آن را از كار بیندازید. امروز نیز قصد معرفی برنامه‌ای از این دست را داریم كه امكانات متنوع و کامل‌تری را در اختیار كاربر قرار می‌دهد، به‌طوری كه خیال دارنده را از هر جهت راحت می‌كند.

این برنامه یكی از بهترین برنامه‌هایی است كه می‌تواند مخفیانه در گوشی شما فعالیت كرده و با قفل صفحه نمایش و كلیدهای گوشی از به سرقت رفتن اطلاعات گوشی‌تان جلوگیری كند.

در این نرم‌افزار تمامی آنچه برای قفل‌گذاری لازم دارید، گنجانده شده است. به‌طور مثال با تعویض سیمكارتی غیر از سیمكارت اولیه به شماره‌ای كه قبلا به آن داده‌اید پیامك ارسال می‌كند و گوشی را قفل كرده تا از هرگونه سوء استفاده جلوگیری شود. علاوه بر این اطلاعاتی كامل از همه تماس‌های فرد سرقت‌كننده را بدون آن كه متوجه شود، برای شما ارسال می‌كند و ده‌ها دستور دیگر كه می‌توانید به دلخواه به این برنامه اضافه كنید.این برنامه از سری نرم‌افزارهای سیستم‌عاملی سیمبین است كه می‌تواند روی بیشتر نگارش‌های این سیستم‌عامل نصب شود. توجه داشته باشید كه این‌گونه برنامه‌ها قبل از نصب نیاز به ثبت شدن دارند. پس از نصب، آیكنی از این برنامه در قسمت نرم‌افزارهای گوشی شما ظاهر نمی‌شود كه علتش همان پنهان ماندن برای پی‌نبردن به وجود چنین نرم‌افزاری روی گوشی است. اما شما با به كار بردن یك كد امنیتی می‌توانید وارد منوهای آن شوید. كافی است برای شروع كار در صفحه اصلی گوشی شماره 5555 را شماره‌گیری كرده و دكمه سبز را فشار دهید و در همان حال نگه دارید. به این ترتیب به منوی برنامه هدایت می‌شوید، انگار كه روی آیكن برنامه كلیك كرده باشید.
تنظیمات


برنامه از 6 قسمت تشكیل شده است.

Data Protection، Monitor Settings، Settings كه این 3 قسمت، بخش عمده تنظیمات را در برگرفته و 3 قسمت دیگر نقش مكمل آنها را دارند.

البته همه قسمت‌های مذكور دارای 3 زیرگزینه اصلی هستند كه در ذیل می‌آید:

On SMS Command Receipt: به قابلیتی گفته می‌شود كه به كاربر اجازه می‌دهد یك سری دستورات از پیش تعریف شده را در مواقع لزوم به گوشی با پیامك ارسال كند تا وظیفه تعریف شده آن دستور، اجرا شود.

On SIM Change: به معنای آن است كه وقتی سیمكارت تعویض شد، وظیفه تعریف شده را انجام دهد.

Always: همیشه (به معنی هر دو حالت فوق).

با در نظر داشتن این دستورات می‌توانید قسمت‌های زیر را تنظیم كنید.

بخش اول: Data Protection


Hide Contacts: وقتی دستور مخصوص این كار را از گوشی دیگر به گوشی خودتان با استفاده از پیامك ارسال كنید، آن دسته از شماره تلفن‌هایتان را كه در گوشی موجود است، مخفی می‌كند.

Hide SMS's: پیامك‌های گوشی را مخفی می‌كند.

Hide Images: عكس‌های گوشی را مخفی می‌كند.

Hide Sounds: صداها و فایل‌های صوتی گوشی را مخفی می‌كند.

Hide Videos: ویدئوها و فایل‌های تصویری گوشی را مخفی می‌كند.

Hide Memory: اطلاعات و دیتایی كه در مموری كارت خارجی خود داشته باشید، مخفی می‌كند.

Wipe Card: پاك كردن كل محتوای مموری با این گزینه انجام می‌شود.

Clear Logs: لاگ یا همان ریز كاركرد گوشی شما را پاك می‌كند.

Lock screen and Keypad: صفحه كلید قفل شده و یك پیغام با این متن Protected by SecureMe در صفحه نمایش گوشی ظاهر می‌شود و پس از آن هیچ كاری با گوشی نمی‌شود انجام داد تا وقتی كه كلمه عبور برنامه در گوشی وارد شود.

Siren on lock screen: مادامی كه صفحه كلید قفل باشد از گوشی صدای زنگ خطر پخش خواهد شد.

Password Protect Contacts: در زمان ورود به قسمت دفترچه تلفن از كاربر طلب رمز كرده و بدون آن نمی‌نواند وارد آن قسمت شود.

Password Protect Messaging: حركت بالا این بار در قسمت پیامك‌ها تكرار خواهد شد.

بخش دوم: Monitor Settings


Send Cell‌/‌GPS Info: مشخصات مخابراتی یا جغرافیایی آن محلی كه گوشی در حال حاضر در آنجاست را به صورت پیامك برای شما ارسال می‌كند. این به شرطی است كه گوشی شما دارایGPS داخلی یا در محدوده مخابراتی مورد نظر باشد.

Send cell‌/‌GPS info interval: در محدوده زمانی كه بر حسب دقیقه در این قسمت تعریف می‌كنید دستور بالا تكرار خواهد شد.

Notify on SMS: یك نسخه كپی از پیامك‌های رسیده به گوشی مورد نظر را نیز برای شما ارسال می‌كند.

Notify on Call: لاگ یا ریز كاركرد تماس‌های گرفته شده با گوشی را به شماره از پیش تعریف شده ارسال می‌كند.

Spy Call: با استفاده از این دستور، اگر از شماره‌ای كه قبلا برای برنامه تعریف كردید با گوشی خود تماس برقرار كنید، بدون این كه از گوشی صدایی بلند شود، خود به خود تماس برقرار شده و شما می‌توانید صدای محیط اطراف را بشنوید.

Call Me: بر عكس عمل بالا انجام می‌شود.
این بار با توجه به دستور فوق از گوشی به سرقت رفته با شماره‌ای كه شما به آن می‌دهید تماس برقرار می‌كند.

بخش سوم: Settings


Uninstall Protection: برنامه را نمی‌توان از قسمت برنامه‌های گوشی پاك كرد مگر این كه با رمز مورد نظر، وارد این قسمت شده و این گزینه را غیرفعال كنید (واضح‌تر این كه اگر این گزینه فعال باشد، امكان حذف برنامه به صورت دستی وجود ندارد).

Password: پسورد خود برنامه است كه در مواقع لزوم از شما پرسیده خواهد شد.

SIM Change Attack: اگر یك سیمكارت را در گوشی قرار دهید و گوشی را روشن كنید، اگر این سیمكارت از سیمكارت‌هایی كه در برنامه تعریف كردید، نباشد، گزینه‌های تعریف شده در قسمت
data protection فعال شده و گوشی غیرقابل استفاده خواهد شد.

بخش چهارم: Monitor Number


در این قسمت می‌توانید شماره تلفن‌هایی را كه مورد تایید شماست وارد كنید تا از طریق آنها بتوانید با دستورات مورد نظر به گوشی خود نظارت داشته باشید.

بخش پنجم: Spy Call


در این قسمت می‌توانید شماره تلفن‌هایی را وارد كنید كه در قسمت Spy Call گفته شده است. برنامه به تماس‌هایی كه با این شماره‌ها گرفته می‌شود به صورت مخفیانه و بدون صدا پاسخ می‌دهد تا از گوشی به عنوان یك وسیله جاسوسی استفاده شود و صدای محیط اطراف را بشنوید.

بخش ششم: SIM Entries


وقتی برنامه را نصب كردید شماره سیمكارتی كه در گوشی وجود دارد به صورت پیش‌فرض در این بخش قرار خواهد گرفت. هر سیمكارت دیگری كه در گوشی بگذارید، اگر هنگامی كه از شما رمز خواسته شد رمز درست برنامه را وارد كنید، شماره سیمكارت مورد نظر هم به فهرست این قسمت اضافه خواهد شد. به بیان ساده‌تر هر سیمكارتی كه در این قسمت وجود داشته باشد یعنی شما به آن اجازه استفاده كامل از گوشی را داده‌اید.

                                                     

حجم فایل : 2MB
برچسب ها: رایگان های اینترنت ، دانلود نرم افزار ، ساكس رایگان ، نرم افزار امنیتی ، امنیتی وب ، امنیتی موبایل ، اخبار فناوری اطلاعات ، سیستم عامل ، جدید ترین یوزر پسورد نود سی دو ، مجله كلیك ، آنتی ویروس و فایروال ، سیستمی و محافظی ، انتی اسپای ، امنیتی كامپیوتر ، ایران دیجیتال مجله آندرویید ، گوشی رایگان ، نوت بوك رایگان ، لبتاب رایگان ، دانلود مرورگر ، كروم ، فایر فاكس ، گوگل ، الجی ، گوشی اپل ، سامسونگ ، پلیس گوشی خود باشید! ،
 


درج آگهی رایگان - درج آگهی رایگان
دامنه فارسی (Unicode) (idn)